Ohlasy klientů


Do koučinku s Martinem jsem ze začátku šla jako do experimentu s tím, že jsem byla ochotná vyzkoušet něco nového, neinvazivního. Šla jsem do toho s tím, že buď mi to pomůže nebo mi to rozhodně neublíží. Je důležité být opravdu otevřený člověk, což celkem i jsem. Ne vždy to samozřejmě bylo vše sluncem zalité. Byly tam momenty, kdy jsem v sobě nechtěla šťourat ve věcech, které mi jsou nepříjemné, ale je to potřeba pro posunutí se dál. Celkově jsem s vývojem svého koučinku spokojená. Já, rodina i přátelé si všímáme změn, které ve mě proběhly. Jsem sebevědomější, drzejší. Vřele doporučuji. Kamarádům se můžete svěřovat, ale ti vás dál neposunou. Vyslechnou si vás, možná něco poradí, ale nepřimějí vás s tím něco dělat. 

Kristýna – studentka, lektor 1.pomoci


Martin je skvelý nielen ako kouč, ale aj ako človek. Nasmeruje Vás na správnu cestu, pomôže Vám ujasniť a zmapovať si priority vo svojom živote a je to človek, na ktorého sa môžte kedykoľvek obrátiť a stále nájde si na Vás čas a bude tu pre Vás. 

Milena – mentor, kouč


Od počátku spolupráce s Martinem jsem dosáhl významné výsledky v oblastech, které potřebuji ve svém životě vyřešit. Na koučování s Martinem oceňuji upřímný zájem o můj život a cítím se povzbuzený jít za svými cíli. Těším se na pokračování našeho vztahu. 

Martin – softwarový inženýr


Každé setkání s Martinem je příjemným zážitkem. Při koučování je velmi empatický a pomocí dobře položených otázek mi pomohl uvědomit si, že mám sama tu největší sílu a schopnost překonat své životní výzvy a dosáhnout svých snů. 

Tereza, produkční


Simona, lektorka – po dokončení půlroční koučovací sérieCHCI ZMĚNU!